Олімпіади та конкурси

СПИСОК УЧНІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ  

ВСЕУКРАЇНСЬКИХ, ОБЛАСНИХ, РАЙОННИХ

КОНКУРСІВ  І  ЗМАГАНЬ  

2018-2019н.р.

_КЗО Оріхівський ЗОК «Школа-сад» I ступеня

(НАЗВА НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ)

 

 

Патріот

 

 

 

 

 

 

 

Геліантус

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соняшник

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Колосок

 

 

 

 

 

 

 

 

2  у школі

1 у школі

1  у школі

1 у школі

1 у школі

2 у школі

1 у школі

 

Диплом переможця в початковій школі

Диплом переможця в початковій школі

Диплом переможця в початковій школі

Диплом переможця в початковій школі

Диплом переможця в початковій школі

Диплом переможця в початковій школі

Диплом переможця в початковій школі

Диплом переможця в початковій школі

Диплом переможця в початковій школі

Диплом переможця в початковій школі

Диплом переможця в початковій школ

Диплом переможця в початковій школі

Диплом переможця в початковій школі

Диплом переможця в початковій школі

Диплом переможця в початковій школі

Диплом переможця в початковій школі

 

 

 

Диплом переможця у початковій школі

Диплом переможця у початковій школі

Сертифікат учасника

 

Диплом переможця у початковій школі

Диплом переможця у початковій школі

Сертифікат учасника

Диплом переможця у початковій школі

Диплом переможця у

початковій школі

Сертифікат учасника

Диплом переможця у початковій школі

Диплом переможця у початковій школі

Диплом переможця у початковій школі

Диплом переможця у початковій школі

Сертифікат учасника

 

Сертифікат учасника

 

 

Диплом учасника

Диплом учасника

Диплом учасника

Диплом учасника

Диплом учасника

Диплом учасника

 

 

 

 

 

 

 

Смольський Роман

Базилюк Оксана

Комаров Артем

Лисенко Влада

Власенко Дарія

Кравченко Олександр

Федосова Поліна

 

Базилюк Оксана

 

Комаров Артем

 

Смольський Роман

 

Лисенко Влада

 

 

Власенко Дарія

 

Кравченко Олександр

 

Федосова Поліна

 

Бобелюк Єгор

 

Кавун Максим

 

Кудрявець Ілля

 

Дорожко Катеріна

 

Свічкар Аліна

 

Якимащенко Максим

 

Журавльов Олексій

 

 

Базюк Богдан

 

 

Шульга Артем

 

 

Базилюк Оксана

 

Комаров Артем

 

Смольський Роман

 

Лисенко Влада

 

Власенко Дарія

 

Кравченко Олександр

 

Федосова Поліна

 

Бобелюк Єгор

 

Кавун Максим

Кудрявець Ілля

 

Дорожко Катеріна

 

Свічкар Аліна

 

Якимащенко Максим

 

Журавльов Олексій

 

Базюк Богдан

 

 

 

Базилюк Оксана

Лисенко Влада

Власенко Дарія

Бобелюк Єгор

Дорожко Катеріна

Свічкар Аліна